Ford Focus 3 ( 2013 ) - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду

Пару тижнів тому, до нас звернувся власник автомобіля Ford Focus 3 2013 року випуску, із завданням підібрати і встановити йому штатну магнітолу. Крім цього стояло завдання, щоб магнітола мала вихід в інтернет, і мала можливість підключення камери заднього виду.
 
На сьогоднішній день на ринку представлено досить велика кількість, замінників головних пристроїв, які відрізняються між собою не тільки ціною, але і якістю. Разом з клієнтом ми зупинили свій вибір на магнітолі виробника RoadRover. У надійності штатних магнітол цього виробника ми вже переконувалися не раз, та й всі необхідні клієнту функції в ній присутні.
 
У даному головному пристрої, є і вбудована GPS навігація, і можливість перегляду відео, телебачення, можливість прослуховувати музику (причому як з CD / DVD диска, так і з USB - флешки). Так, як стояло завдання виходу в інтернет, ми підключили до магнітоли USB 3G модем з мобільним оператором Київстар. Також була підключена штатна камера заднього виду в плафон підсвічування номерного знака.
 
І ми і клієнт результатом роботи залишилися дуже задоволені. Магнітола, не тільки розширила функціонал автомобіля, а й покращила його інтер'єр .
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями