Volkswagen Touareg - Перетяжка елементів салону шкіро, встановлення штатної магнітоли, моніторів в підголівники та альтернативної оптики

Власник даного автомобіля придбав його в базовій комплектації спеціально, щоб зробити машину під себе і для себе. Для початку він перетягнув салон шкірою Nappa.
Після чого стало зрозуміло, що одних сидінь мало і треба перетягувати панель. З незрозумілих нам причин майстер, який перетягував йому салон, за панель не взявся, так цей автомобіль потрапив в наші руки.
Крім перетяжки панелі ми перетягнули «бороду», підлокітник і зробили вставки на дверях. Також ми перетягнули весь чорний пластик в салоні чорною матовою плівкою від KPMF.

Але крім краси клієнту потрібен був функціонал. Тому довелося замінювати штатну магнітолу, на замінник Phantom DVM- 1902 i6. У підсумку після заміни магнітоли власник став щасливим користувачем сучасного мультимедійного центру з функціями навігації, системи гучного зв'язку і т.д. Так, як окрім водія в машині часто їздять його пасажири діти, ми встановили монітори Kenwood LZ - 612IR в підголівники, що є набагато більш правильним рішенням, ніж міняти якісні заводські підголівники, на замінники з монітором, зроблені в Китаї. Китай звичайно ж  буває різний, але якісних підголівників з моніторами нам поки не вдалося потримати в руках. Інсталяція вийшла дуже складною, але цікавою : довелося зробити невеликі подіуми під монітори, щоб вони були встановлені правильно і користуватися ними було зручно.

Фінішем в даному проекті було встановлення альтернативної оптики, яка вийшла набагато дешевше оригінальної, але нічим не гірші за якістю. Тепер якість світла не викликає ніяких нарікань. Все-таки галогенна лампа і ксенон в лінзі - це дві великі різниці!