Mitsubishi Pajero IV (Wagon) 2013 - Встановлення штатної магнітоли PMS MPW-7589

Власник новенького Mitsubishi Pajero IV (Wagon) 2013  року випуску, прийняв рішення доукомплектувати свій автомобіль штатним головним пристроєм, так як автомобіль такого класу, просто зобов'язаний мати в собі весь той функціонал, якого позбавив його завод, не встановивши подібну мультимедійну систему.
 
Нами була підібрана штатна магнітола виробника Professional Media System (PMS MPW-7589), так як ніякий більш дешевий китайський аналог не зрівнятися за якістю з даної магнітолою .
 
Після встановлення, власник автомобіля, може користуватися такими функціями як GPS навігація (були завантажені навігаційні програми з картами самих останніх версій), система гучного зв'язку (Bluetooth ), можливість прослуховувати музику та переглядати відео з флешки і диска.
 
Є також можливість підключення, камери заднього виду, відеопарктроніків, і датчиків тиску в шинах. Магнітолою можна керувати за допомогою сенсорного дисплея, фізичних кнопок на самій магнітолі, а також за допомогою кнопок розташованих на кермі.

Детальніше про магнитолу можна дізнатись у нашому інтернет магазині за посиланням нижче:

Штатна магнітола для Mitsubishi Pajero IV (Wagon) 2013


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями