Volkswagen Passat B7 - Встановлення штатної магнітоли Audiosources ANS - 810. Підключення камери заднього виду

У наш час встановлення в автомобіль штатної магнітоли стає вже не розкішшю, а засобом необхідності. Так само вважає і власник автомобіля Volkswagen Passat B7, який приїхав до нас із завданням купити і встановити мультимедійний пристрій, здатний відтворювати відео і музику з флешки, а також оснащений функцією GPS навігації.

Клієнту була підібрана штатна магнітола виробника Audiosources, яка оснащена великим сенсорним дисплеєм діагоналлю 8 дюймів. Всі необхідні в дорозі функції реалізовані в даній штатній магнітолі на вищому рівні. Можливість переглядати відео, можливість прослуховувати аудіо (з диска, флешки або microSD карти), функція Bluetooth завдяки якій здійснювати дзвінки за кермом стане набагато зручніше і радіо. Також ми прошили її самими останніми версіями карт України та Європи.

Особливістю даної магнітоли можна виділити її здатність працювати з усіма штатними функціями автомобіля. Так після підключення камери заднього виду, на екран магнітоли стало виводитися крім зображення з самої камери, індикатори рідних паркувальних радарів і паркувальні лінії, які при повороті керма, відображають траєкторію паркування. На дисплей також стала виводитися інформація про відкриті двері, а також індикація клімат контролю.

Відзначимо, що дана штатна магнітола підходить не тільки на автомобіль Volkswagen Passat B7, але і практично на весь модельний ряд автомобілів Volkswagen.

Детальніше про штатну магнітолу Audiosources ANS -810 для Volkswagen можна ознайомитися в нашому інтернет магазині: www.2din.net.ua

У цілому роботою даної магнітоли і ми і клієнт залишилися задоволені!


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями