JEEP Liberty - Перетяжка салону шкірою і алькантарою, встановлення магнітоли, камери заднього виду і DRL

Після трьох тижнів наполегливих битв з Jeep Liberty ми його все ж таки перемогли!
Цей автомобіль приїхав до нас наче з простим завданням поміняти головний пристрій, але як виявилося рішення це дуже непросте.

До цього власник JEEP Liberty побував вже на двох сервісах, де безуспішно йому пробували поставити штатну магнітолу RoadRover. Але на обох сервісах зазнали невдачі, навіть не включивши її.
Ми почали з підключення того ж головного пристрою і з правильною прошивкою все ж досягли певних успіхів: головний пристрій запрацював. І все б було добре, але не працювали кнопки управління на кермі. Особливість цих кнопок полягала в тому, що вони були доставні і чи то голова не хотіла читати CAN автомобіля, чи ці доставні кнопки не давали сигналу в CAN - шину автомобіля - результат був нульовий. Тоді, ми прийняли рішення підключити кнопки по резистивній матриці, і нам довелося поміняти головний пристрій на ось таку універсальну магнітолу (Універсальна магнітола 2DIN) тому, що штатна магнітола розуміла сигнал тільки по CAN. Але на цьому складнощі не закінчилися, так як сигнал по резистивній матриці можна було взяти тільки в кермі, а от протягнути провід до фізичного місця підключення виявилося складним завданням. Але для нас немає неможливого ! ! Придумавши хитру комутацію нам вдалося реалізувати і це завдання.
 
Поки електрик підключав магнітолу, паралельно йшла робота з салоном автомобіля. Не дивлячись на те, що авто не із дешевих, сидіння були перетягнуті тканиною не кращої якості і виглядали, чесно кажучи, дуже простенько. Ми перетягнули їх поєднанням чорної шкіри nappa від Wollsdorf і темно сірої алькантари. Така комбінація надала салону автомобіля дуже цікавий вигляд, а також з практичної точки зору стало дуже зручно, оскільки вставки з алькантари набагато приємніші на дотик до тіла ніж шкіра і вони перешкоджають ковзанню по сидінню. Також на спинці сидіння була зроблена невелика вишивка логотипу JEEP. Звичайно ж спеціальною рульовою шкірою було перетягнуто кермо.
 
До штатної магнітоли були підключені відео- пактроніки і камера заднього виду, що для людини, яка ще не звикла до габаритів нового автомобіля дуже зручно.
 
Також за бажанням клієнта були встановлені денні ходові вогні. Вийшло симпатично.
 
Клієнт від нас поїхав дуже задоволеним тому, що вже був морально готовий до того, що неможливо буде поставити на машину сучасну мультимедійну систему, але як вже було написано, для нас немає нічого неможливого. Нам дуже цікаво братися за складні і нестандартні завдання тому, що вирішивши їх окрім грошової винагороди, ти отримуєш моральне задоволення від того, що ти розумієш , ТИ ЗРОБИВ ЦЕ!
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями