Porsche Cayenne 2008 - Встановлення штатної магнітоли Dynavin та підключення моторизованої камери заднього виду

На цьому тижні ми закінчили цікаву роботу, з встановлення штатної магнітоли в автомобіль Porsche Cayenne 2008 року випуску. Так, як автомобіль з дорогих, то й штатна магнітола була обрана відповідного класу Dynavin DVN -PC .
 
На відміну від оригінальної магнітоли, Dynavin DVN -PC для Porsche Cayenne 2008 працює під операційною системою WinCE, яка прихована під гарною оболонкою . Це дає можливість комфортно користуватися водієві всіма функціями авто магнітоли, використовуючи великий сенсорний екран.
 
В якості навігаційної програми була встановлена ​​всіма відома , популярна програма IGO8, з найсвіжішими версіями карт 2013 року, України, Європи , і країн колишнього СНД. Крім карт, в магнітолу була встановлена ​​величезна база, об'єктів зацікавленості, таких як заправні станції, кафе, ресторани, банки, банкомати, парковки, пам'ятки і багато іншого.
 
Також варто виділити те, що власник Porsche Cayenne, тепер зможе прослуховувати і проглядати відео, з звичайного диска або звичайної флешки. В наявності , також є функція Bluetooth, завдяки якій можна користуватися телефонною книгою, здійснювати і приймати дзвінки, не дістаючи телефон з кишені.
 
Нашими працівниками також була узгоджена робота штатної магнітоли і кнопок розташованими на кермі, а також рідною моторизованою камерою заднього виду. У результаті і ми, і клієнт, який до речі приїхав до нас з Івано-Франківська, виконаною роботою залишилися задоволені.

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями