Toyota Sienna 2013 - Обклейка захисною ( антигравійною плівкою ) Venture Shield

Черговий дуже цікавий автомобіль виїхав недавно з нашого боксу. Так, як його господар дуже педантичнаа людина, він прийняв рішення покрити антигравійною плівкою Venture Shield, крім стандартного комплекту, ще й боки автомобіля, до вигину на дверях, а також частково задній бампер.
 
Стандартним комплектом викройок антигравійної плівки були обклеєні частина капота, місця під ручками відкривання дверей, корпуси дзеркал, передній бампер, передня оптика, а також частина капота і передніх крил.
 
Крім стандартного захисту таке обклеювання захистить ще й від гравію, який вилітає з-під коліс автомобіля. За рахунок правильного рішення по краях обклеювання, плівка на автомобілі абсолютно не помітна і не псує зовнішній вигляд автомобіля.
 
Головною особливістю антигравійної плівки виробника Venture Shield, є те, що з часом вона не жовтіє і залишається невидимою довгі роки експлуатації, на відміну від більш дешевих аналогів. Особливо ми рекомендуємо її клієнтам, чий автомобіль білого кольору, бо найбільше жовтизна дешевих захисних плівок, помітна на автомобілях саме цього кольору.