Lexus RX 350 (2008) - Встановлення 2-DIN магнітоли з GPS навігацією Mystery MDD - 6280NV

Пару днів тому від нас виїхав Lexus RX 350 (2008). На цей раз ми встановлювали універсальну двохдінову магнітолу Mystery MDD - 6280NV. Клієнт не захотів прошивати оригінальну навігацію Lexus, та й функцій які доступні в теперішніх магнітолах, набагато більше.
 
Нашими працівниками акуратно була вмонтована обрана магнітола в панель автомобіля, а також прошита GPS навігація з докладними картами, України, Європи, а також країн колишнього СНД. Особливістю встановленої програми IGO 8 також є можливість пошуку не тільки адрес, а й об'єктів зацікавленості, таких як заправні станції, парковки, кафе, ресторани, банки, банкомати та багато інших.
 
Магнітола має сенсорний дисплей, за допомогою якого навігація по меню здійснюється швидко і комфортно. Клієнту тепер також доступні такі необхідні опції як відтворення музики, відео та фото. Читаються всі розповсюджені формати, причому як з диска, так і з карти пам'яті або флешки.
 
Клієнт залишився задоволений виконаною роботою, оскільки рішення бюджетне, але функціональне, та й проблем з оновленням нових версій карт надалі вже не буде.