Range Rover – Поклейка антигравійної плівки та встановлення навігаційного блоку на ОС Android - CS9900 з GPS картами

Купивши майже новий Range Rover клієнт побажав заклеїти його антигравійною плівкою Venture Shield. Буквально за тиждень експлуатації автомобіля клієнт “піймав “ гравій на дорозі, який пошкодив плівку на капоті. Але лакофарбове покриття авто, завдяки плівці не було пошкоджене.

Нашими робітниками було заново поклеєно антигравійну плівку на капот автомобіля, і Range Rover знову став новеньким, причому за пару годин роботи з ним. Тому, ще раз наголосимо, що захисна плівка в умовах наших доріг, вже не якась там розкіш, а необхідність.

Окрім того клієнта не влаштовувала відсутність карт України та детальних карт Європи. Разом з клієнтом було вирішено встановити додатковий навігаційний модуль CS9900 на базі операційної системи Android. Ця операційна система дасть можливість власнику автомобіля встановлювати та користуватись тисячами додатками (програмами), та виходити в Інтернет за допомогою 3G модема, або Wi-Fi модуля. В якості навігаційних програм були встановлені Navitel та IGO Primo з останніми картами України та Європи.

Після виконаних робіт клієнт отримав повністю робочу навігаційну систему з доступом до Інтернету та можливістю відтворення аудіо- відео файлів з USB-носія.