Mitsubishi Lancer X - Повна шумоізоляція, установка автоакустики та мультимедійної системи Kenwood з GPS навігацією, установка ксенону

До нас звернувся клієнт на автомобілі Mitsubishi Lancer X, якого турбував шум в авто. Після огляду автомобіля нами було прийнято рішення зробити повну шумо-віброізоляцію.

Крім цього, клієнта не влаштовувала якість акустики. У зв'язку з цим нами була підібрана фронтальна компонентна система Hertz ESK 165.5, тилова коаксіальна система Hertz ECX 165.5 і 4-х канальний підсилювач Auditor RIP 4280 A. В якості головного пристрою була обрана мультимедійна система Kenwood DDX-4051BT з навігаційним блоком Kenwood KNA-G620 з встановленими картами України та Європи від Garmin. Також було вирішено встановити камеру заднього виду.

Так як клієнта не влаштовувала якість світла, в добавок до всього зробленого ми встановили комплект ксенону в дальнє і ближнє світло.

Після закінчення роботи клієнт залишився задоволений якістю шумоізоляції, а якістю встановленої акустики був приємно здивований, так як, враховуючи відносно невеликий бюджет, акустика грала дуже гідно.