Toyota Rav-4 - Встановлення передньої камери, навігації на головний пристрій Touch & Go і оклейка стандартною викройкою антигравійної плівки

Новенька Toyota Rav-4 приїхала до нас кілька днів тому. Як і будь акуратний власник нового автомобіля, власник цього прийняв рішення обклеїти перед автомобіля захисною антигравійною плівкою.
Для роботи були обрані стандартні викройки плівки VentureShield, які надійно захистять лакофарбове покриття автомобіля, від гравію, сколів і подряпин.

Крім того, так як за кермом їздитиме дівчина, яка ще не звикла до габаритів нового автомобіля, ми встановили в логотип «Toyota», камеру переднього виду, яка допомагатиме дівчині в складних умовах паркування.

Також ми встановили бюджетний варіант навігаційної системи на рідну магнітолу Touch & Go. Чому бюджетний? Та тому, що раніше, щоб встановити на автомобіль Toyota, навігаційний блок, його треба було підключати через спеціальний відео інтерфейс, а для того, щоб працювало сенсорне управління ще й додатковий інтерфейс. Зараз же в автомобілі з головними пристроями Touch & Go і Touch & Go + можна підключати навігаційний блок в рідні «фішки» навігації без всяких додаткових блоків узгодження, що здешевлює установку в 2 рази.

У підсумку, власниця автомобіля Toyota Rav-4, може без проблем користуватися сторонніми навігаційними програмами (IGO, Navitel), а також з легкістю оновлювати картографію на більш свіжі версії.