Toyota Avensis (2012) - Встановлення штатної магнітоли PMS TVA-5515

Нещодавно ми вже публікували звіт про встановлення штатної автомагнітоли Phantom DVM-3020G i6 в автомобіль Toyota Avensis.(Детальніше тут). Сьогодні ж поділимося з вами фотографіями встановленої штатної магнітоли виробника PMS, а також звертаємо увагу на різницю штатних магнітол Phantom і PMS, яку навіть не озброєним оком видно на фотографіях.

Штатна магнітола PMS TVA-5515 встановлюється прямо в оригінальну перехідну рамку автомобіля Toyota Avensis, а модель Phantom DVM-3020G i6 ставитися замість цієї перехідної рамки. Судити, що краще ми не будемо, так як самі розумієте, на смак і колір, товариша немає, а тому вибирайте самі. Одне можемо сказати точно, як Phantom, так і PMS встановлюються в Toyota Avensis без проблем, і відмінно доповнюють інтер'єр автомобіля, великим сенсорним дисплеєм, а функціонал автомобіля вбудованою навігацією, системою гучного зв'язку і можливістю відтворювати музичні та відео файли, як з диска, так і з флешки.

Розповідати про характеристики даних штатних автомагнітол тут не будемо, з ними ви можете ознайомитися на сторінці каталогу:<

Штатна магнітола PMS TVA-5515 для Toyota Avensis

       
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями