Honda CR-V (2012) - Встановлення штатної магнітоли Ntray 7722

Новенька Honda CR-V 2012  року випуску, поїхала від нас сьогодні з встановленою штатною магнітолою Ntray 7722. По комплектації автомобіль був без навігації, а також не мав можливості перегляду відео, і не міг зчитувати файли з «флешки».
 
Особливістю даної установки є те, що автомобіль «американець», з вбудованим підсилювачем звуку, і спеціальних адаптерів, для підключення штатних магнітол в цей унікальний автомобіль не існує в природі. Нашим фахівцям вдалося демонтувати рідний підсилювач, і підключити головний пристрій безпосередньо до рідної акустики, якість звуку при цьому ніяк не зіпсувалась.
 
При виборі штатної магнітоли, клієнта в першу чергу цікавила GPS навігація з докладними картами України. Серед всіх виробників штатних магнітол якими ми займаємося йому по дизайну більше всіх сподобалася модель nTray 7722, яку ми з легкістю встановили в за пару годин.
 
Тепер в представленій Honda CR-V 2012 року, присутній великий сенсорний екран діагоналлю в 7 дюймів, який дозволяє користуватися мультимедійними і навігаційними функціями з комфортом і безпекою. В якості навігаційного програмного забезпечення була обрана програма IGO з завантаженими картами Європи та України.
 
Якщо коротко описувати функціонал штатної магнітоли для Honda CR-V 2012, то в ній присутні всі необхідні в дорозі дрібниці, включаючи радіо, програвання mp3 (як з диска, так і з флешки), система гучного зв'язку, ТВ тюнер, відеоплеєр і програма перегляду зображень.
 
Чи не найважливішою особливістю є те, що штатна магнітола Ntray 7722 без проблем працює з рідними кнопками на рульовому колесі, а також має можливість підключити камеру заднього виду.
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями