Наші роботи

Volkswagen Multivan (T5) – Встановлення компонентної акустики, підсилювача та сабвуфера. Шумоізоляція 2-х дверей
10 грудня 2018

Volkswagen Multivan (T5) – Встановлення компонентної акустики, підсилювача та сабвуфера. Шумоізоляція 2-х дверей

Новенький Volkswagen Multivan, власник якого цінує якісний звук, звернувся до нас для вдосконалення заводської акустики. Що правда вдосконалювати там не було чого, оригінальні динаміки використались для виготовлення проставок та кріплення, а саба та підсилювача взагалі в автомобілі не було.

 

Mercedes-Benz GLS 63 AMG -  Встановлення передніх та задніх бризговиків
28 листопада 2018

Mercedes-Benz GLS 63 AMG - Встановлення передніх та задніх бризговиків

Здавалося б, що тут такого, встановити бризговики на автомобіль. А не тут то було… Компанія AMG не зробила такої необхідної для України функції, а дарма. Всі власники цих автомобілів в один голос жаліються на одну і ту саму проблему – брудний автомобіль.

 

Mitsubishi Lancer X -  Встановлення замінника штатної магнітоли
21 листопада 2018

Mitsubishi Lancer X - Встановлення замінника штатної магнітоли

Ще один власник сучасної мультимедійної системи, на цей раз в автомобілі Mitsubishi Lancer X. Нами була встановлена магнітола під операційною системою Android 8.0 - Incar TSA-6190. 4 ГБ оперативної пам’яті та 8-ми ядерний процесор робить її надпотужною і готовою до виконання будь яких завдань.

 

Mercedes Sprinter – Виготовлення спального місця (Спальника)
19 листопада 2018

Mercedes Sprinter – Виготовлення спального місця (Спальника)

Спальне місце в автомобілі – це просто необхідність для людей, що багато часу проводять в дорозі. Саме з таким завданням звернувся до нас власник цього Mercedes Sprinter. Якщо ми вже щось робимо, то стараємося це зробити на совість, саме тому було прийнято рішення робити каркас спальника з металевого профілю.

 

Daewoo Lanos – Обклейка автомобіля сірою матовою плівкою
09 листопада 2018

Daewoo Lanos – Обклейка автомобіля сірою матовою плівкою

Якщо ви думаєте, що ми обклеюємо авто плівкою лише дорогі автівки, ви помиляєтесь. Яскравий приклад, от такий «народний автомобіль», що нещодавно виїхав з нашої автостудії. У власника автомобіль вже понад 5 років – автомобіль повністю його влаштовує і міняти його бажання не було. А от трошки оновити свого «залізного коня» з вдячності за сумлінну службу власник порахував за необхідне.