Mitsubishi L400 «Вовк» - Off-road підготовка, поклейка камуфляжної плівки та роботи по інтер'єру

Дуже цікавий і тривалий проект був завершений нашими установниками. Наші фахівці переробили повністю вантажний Mitsubishi L400 в пасажирський мікроавтобус для полювання та рибалки.

Першим етапом було зробити з вантажного буса, пасажирський. Для цього були врізані бічні стекла, зроблена підлога, обшитий салон і встановлені сидіння. Так, як мікроавтобус буде використовуватися на полюванні і риболовлі це в будь якому випадку бруд ззовні і в середині авто. Часто робити хімчистку непрактично і дорого, тому ми пошили камуфляжні чохли для цього мікроавтобуса. Це здорово змінило його інтер'єр, а також додало практичності.
 
Крім цього на прохання клієнта був виготовлений ящик для зброї, а також перетягнуто кермо. Родзинкою інтер'єру є висувний ящик з набором мисливця. Він абсолютно не займає місця, і при цьому в ньому зберігаються дуже потрібні на полюванні речі:)
 
Також була проведена мінімальна підготовка транспортного засобу під бездоріжжя. Ми встановили лебідку, підніжки, а також виготовили захист двигуна і « роздатки ». А для полювання в темний час доби був встановлений фара-шукач.
 
Ще ми додали трохи комфорту в цей автомобіль, встановивши магнітолу Mystery MDD - 6280NV з камерою заднього виду, а також ксенон в ближнє і дальнє світло.
 
Жирною крапкою або навіть знаком оклику в закінченні цього проекту, було зроблено обклеювання буса камуфляжною плівкою «сірий ліс» і нанесення зображення вовка на капот автомобіля. Крім поклейки кузова всі бічні і задні вікна були заклеєні спеціальною плівкою із зображенням того ж камуфляжу. Такий прийом надав завершеності даному автомобілю.
 
Після обклеювання камуфляжною плівкою, Mitsubishi L400 яскраво виглядає на дорогах міста Львова і практично непомітний в польових умовах. Крім цього автомобіль має підвищену прохідність і в ньому є все, що потрібно мисливцеві або рибалці для переміщення по пересіченій місцевості.