Lexus ES 350 (2008) - Перепрошивка одиниць виміру, заміна шкал щитка приладів на метричні, встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду

Сьогодні з воріт нашої авто-студії виїхав Lexus ES 350 2008 року випуску, який піддався досить серйозному переобладнанню. З американського автомобіля нашими працівниками була зроблена повністю європейська машина з навігацією.

Оскільки автомобіль був в найпростішій комплектації - без монітора, нами була встановлена ​​штатна магнітола RoadRover, яка вже дозволяє клієнту користуватися навігацією, а також переглядати фільми і відтворювати аудіо зі знімних носіїв. Крім того, звичайно ж, була встановлена ​​камера заднього виду.

Клієнту пощастило, що він звернувся в нашу авто-студію, так як штатний головний пристрій призначений для автомобілів європейського ринку і поки автомобіль не був адаптований до європейського стандарту працювала вона некоректно.

Крім цих робіт ми замінили шкалу приладів на європейську і тепер відрізнити цей автомобіль від європейського може тільки професіонал. Для звичайного водія в цій машині не залишилося нічого американського.