Daewoo Matiz - Брендінг трьох авто "Занзібар-сервіс"

Ось такі три забавні машинки виїхали з нашої Авто-студії рівно рік тому. Напевно Ви вже неодноразово бачили їх на вулицях нашого міста. На жаль, можливість представити їх Вам з'явилася тільки зараз. У кінці 2011 року клуб <<Занзібар>> вирішив ввести на ринок нову послугу - доставку їжі преміум-класу своїм клієнтам, звичайно ж для цього знадобився транспорт.

Спеціально для цього були куплено три Деу Матіз: машинки маленькі, верткі і економічні. Як відомо, реклама - двигун прогресу, і не скористатися додатковими рекламними площами (у даній ситуації автомобілями) було б нерозумно. Тому господарями було прийнято рішення забрендувати машини і зробити це красиво та якісно. Саме тому вони звернулися в нашу Авто-студію. Ми, звичайно, взялися за таку цікаву роботу з великим бажанням та ентузіазмом.

Деякі складнощі виникли в процесі виробництва по лінії дизайну, тому що дизайнери замовника вперше робили брендинг для автотранспорту і не знали всіх технічних нюансів, але завдяки комунікабельності наших працівників і професіоналізму дизайнерів, нам в підсумку вдалося досягти консенсусу :) Після чого в Києві були віддруковані зображення на плівці (на жаль, у Львові немає плотерів такої якості, які влаштували б нас і наших клієнтів) і три машини були дуже оперативно поклеєні.

Ось такий вийшов результат.