Кунги, рольставні та кришки багажника для пікапів - Купити та встановити у Львові

 
kungi 1 g23
Встановлення з'ємного модельного кунга з вікнами

Конструкція кунга повністю закриває багажник пікапа і при цьому завершує цілісність автомобіля. Вона має вікна, освітлення, сигнали повороту, замикається на ключ. Саме слово кунг означає  – кузов уніфікований нормальних габаритів.

З кунгом пікап виглядає елегантніше, а багаж у повній безпеці. Не промокне, його не вкрадуть. Кунг додає корисного об’єму у відсіку. З ним можна обладнати спальне місце в салоні, перевозити великі предмети у закритому багажнику.

 

Ці конструкції бувають пластиков і металеві. Пластик не обтяжує автомобіль, зате менш надійний. Метал міцніший. Однак додає ваги автомобілю.

Встановити кунг просто. Але це мають зробити спеціалісти. Щоби ідеально підходили розміри і заходили краї.

Звісно, кунг, як цілісна конструкція, коштує дорожче.

 

kungi 2 g23
Встановлена ролета (рольставня) на пікап
 

Простішим і дешевшим укриттям для вашого пікапа є пластикова кришка. Вона також замикається на ключ, захищає багаж, додає елегантності багажнику. Ідеально рівна, підійде для тих, хто любить чіткі контури та простоту. Її легко тюнінгувати.

Кришка може бути у вигляді ролет. Але вони менш надійні. На них не можна опертися чи поставити речі, їх можуть пошкодити злодії. Колір ролет підбирають під сам автомобіль. Покриття – ідеально гладке, щільно прилягає до країв кузова. При цьому не змінюється дизайн вашого пікапа.

 

kungi 3 g23
Встановлена 3-х секційна кришка на пікап

 

Щоби ви не вибрали, встановити мають спеціалісти. Для того, щоб автомобіль та багажник виглядали як одне ціле, конструкції не хиталися і надійно кріпилися.

 

Експерти Автостудії  «Гараж 23» підберуть ідеальні аксесуари саме для вашого автомобіля - за розміром, ціною, кольором і функціями.

 

 

 

Ми пропонуємо такі види послуг:
  • Підбір кунгів, рольставнів та кришок відповідно до розмірів і марки вашого пікапа
  • Виготовлення та встановлення багажних конструкцій та кунгів
  • Тюнінг багажних конструкцій та кунгів
  • Корегування встановлених кунгів, ролет та кришок
  • Ремонт замків у кунгах, рольставнях та кришках
  • Демонтаж багажних конструкцій пікапів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]