Хімчистка салону автомобіля у Львові

 
Хімчистка шкіряних сидінь автомобіля

Кожен власник авто хоче, щоб його автомобіль виглядав красиво, акуратно і привертав увагу на дорозі. І якщо зовнішній вигляд автомобіля залежить більше від того, як власник за ним доглядає і стежить, то стан внутрішнього простору автомобіля залежить вже не тільки від нього, але і від пасажирів. Особливо «люблять» бруднити салон діти і домашні тварини.

 

polirovka 2
Чистка пластикових елементів салону

На перший погляд здається, що досить з певною періодичністю заїжджати на мийку і замовляти там чистку салону. Але така чистка обмежується тільки тріпанням килимків, пилососом і натиранням пластику. Всі плями на обшивці і сидіннях залишаться недоторканими, але, що найголовніше, весь пил і бактерії в сидіннях, під обшивкою і у важкодоступних місцях будуть вашими пасажирами дуже довго. Точніше до того моменту, коли ви приймете рішення зробити хімчистку салону. І не зробити це самостійно або на першій-ліпшій мийці, а зробити це у людей, які займаються цим видом діяльності професійно.

 

 

polirovka 3
Приклад якісної хімчистки. Видалення плям на сидіннях

Хімчистка солона авто в середньому займає один робочий день, плюс ніч, щоб салон просушився. Вартість залежить, як від розмірів авто, так і від матеріалів обшивки салону і ступеня їх забруднення. Дуже важливим, а напевно і основним компонентом, що впливає на якість очищення, є якість миючих засобів, а також саме обладнання яким ця чистка проводиться. Ну і досвід людей, які роблять цю операцію, теж важливий фактор.

 

Ми використовуємо тільки професійні засоби від найкращих виробників, тому, що тільки вони забезпечують не тільки повну очистку, але і збереження матеріалів салону автомобіля.

  

Ми пропонуємо:
  • повна хімчистка салону;

  • передпродажна підготовка.

 

Приклади робіт: 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.77 [47 Голоса (ів)]