Електропривід багажника. Відкриття кришки багажника з пульта

 
Приклад стійки з електромотором

Електропривід задніх дверей, або електропривод багажника для деяких водіїв може здатися надмірністю, проте для багатьох, річ без якої користуватися автомобілем, вкрай незручно. Як показала практика насамперед незручність за відсутності цієї опції відчувають водії, у яких на минулому автомобілі вона була присутня.

Електро-привід багажника – це опція, яка дозволяє максимально зручно керувати відкриттям закриттям кришки багажника, як поза авто, так і в салоні. Насправді опція в першу чергу передбачає підвищення комфорту використання авто.

 

Відкривання багажника з рідного пульта

Встановивши модельний комплект, який складається з блоку управління, нових стійок з моторами, а також замку з електро-дотяжкою ви отримуєте можливість відкривати та закривати багажник з оригінального пульта, та кнопки в салоні біля місця водія, а також закривати багажник з додаткової кнопки яка розміщується як правило у кришці. Якщо є зовнішня ручка відкривання, вона, як і раніше дасть команду відкрити кришку, проте тепер вона відкриватиметься плавно. Як додаткова опція є можливість доукомплектувати сенсором ноги. (Просто проведіть ногою внизу багажника, і він відкриється).

 

Модельний комплект електропроводу кришки багажника

Незамінним помічником електропривід кришки багажника стане в таких мікроавтобусах як VW Multivan або Mercedes-Benz Vito/Viano/V-class, де задні двері досить важко піднімаються, і зачиняючись глушить пасажирів. Також з проблемами стикаються і власники седанів, хетчбеків та універсалів – важкі кришки, брудні ручки, кришка, що різко відскакує – все це вирішується установкою електроприводу кришки багажника.

 

Особливу увагу слід приділити тому пункту, що ми продаємо та встановлюємо саме модельні комплекти. Усі складові розроблені під конкретний автомобіль, та не вимагають доопрацювання у вигляді різання, зварювання або свердління додаткових отворів. Особливо важливий цей момент для тих, у кого новий автомобіль на гарантії, адже встановлення такого комплекту ніяк на ній не позначиться!

 

З повним каталогом моделей автомобілів, під які у нас є комплекти електроприводу кришки багажника, можна ознайомитися за посиланням нижче:

www.slam-stop.com.ua

  

Відео приклади робіт:

 

 

 

Ми пропонуємо:
  • продаж модельних комплектів опції «Електропривід кришки багажника»;

  • встановлення модельних комплектів опції «Електропривід кришки багажника».

 
Приклади робіт: