Доводчики дверей авто

 
Схема розміщення доводчика

 

Ще донедавна опція «Доводчики дверей» була доступна лише для автомобілів преміум класу і то далеко не у всіх автовиробників. На сьогодні цю опцію вже можна вважати не розкішшю, а необхідністю. Дуже часто до нас звертаються клієнти із запитом встановити доводчики дверей на автомобіль, обґрунтовуючи свою забаганку, не «понтами», а практичністю у використанні. Великі двері позашляховиків, купе або великих седанів не завжди з першого разу вдається закрити, особливо якщо її закриває дитина або дівчина.


 

Доводчик дверей на авто

 

Приблизно в 2010 році шанувальників «тюнінгу» порадував виробник SLAM STOP, показавши світові своє, на той час унікальне рішення – універсальні доводчики дверей, які можна було встановити практично на будь-який автомобіль. Однак їх встановлення вимагало сверління отвору в проємі, а також дверях. До того ж, механізми цього пристрою, вимагали «тонкого» налаштування, і до налаштування в майбутньому. Одним словом, початок було покладено.

 

Зовнішній вигляд безштирьового доводчика

 

Але прогрес не зупиняється і сьогодні ми вже можемо Вас порадувати опцією «Безштирьові доводчики дверей». Їх суть на відміну від попередників саме в максимально простій установці, яка не вимагає ні різання кузова, ні розсвердлювання отворів, і будь-яких паяльно-зварювальних робіт. Модельний комплект доводчиків розрахований під конкретний автомобіль і встановлюється БОЛТ-В БОЛТ! Це дуже важливо, якщо у вас новий автомобіль на гарантії, адже така установка передбачає її збереження!

 

Детальніше можете ознайомитись на нашому окремому сайті-каталозі:

www.slam-stop.com.ua

  

Відео приклади робіт:

 

 

 

Ми пропонуємо:
  • встановлення модельних безштирових доводчиків дверей на автомобілі:
    Audi, BMW, Mercedes-Benz, Range Rover, Lexus, Toyota, Infiniti, Nissan, Tesla, Volkswagen, Jaguar, Honda, Porsche, Skoda;

  • продаж універсальних комплектів для доводчиків Slam-Stop.

 

 
Приклади робіт: