Будинки на колесах (трейлери) - Виготовлення автодомів на замовлення у м.Львів

 
Компактний будинок на колесах «Капсула»

Таке поняття як «Автодім» для жителів більшості європейських країн вже давно не нове і не є екзотикою. На жаль, у нас в країні автобудинки є рідкістю, але сподіваємося, що це тимчасово, адже інтерес до них з кожним роком у наших водіїв стає більшим. При плануванні подорожі багато з нас стикаються з проблемами пов'язаними з пошуком місця ночівлі і транспортуванням всього необхідного для відпочинку. Автодім здатен впоратися з вищеназваними труднощами та створить затишок, як під час стоянки, так і під час руху.
 

Інтер'єр будинку на колесах

Назва «Автодім» говорить сама за себе – це компактний будинок, тільки на колесах. У залежності від розміру і типу в ньому можна вмістити все, чим ви користуєтеся щодня у себе вдома. У будинок на колесах може бути вбудований душ, газова плита, санвузол, спальні місця для всіх членів сім'ї, різні предмети побутової електроніки (холодильник, телевізор, мікрохвильова піч і т. п.). Немає необхідності витрачати час для пошуку місця стоянки та готелів, немає необхідності встановлювати намет, а якщо ви подорожуєте з маленькою дитиною не варто навіть говорити про обов'язкову чистоту, безпеку і комфорт. При необхідності будинку на колесах можна використовувати і як тимчасове житло або як варіант дачного будиночка. Відмінним рішенням будинок на колесах стане і для любителів полювання з риболовлею.
 
В залежності від особливостей конструкції автобудинки можна класифікувати наступним чином:

  • Причіпні;
  •  Фургонні;
  • Сумісні дома (ті які з'єднані з автотранспортом). 

У залежності від призначення можна виділити автобудинки які призначені для житла і ті, які призначені для подорожі. Для житла використовуються більш комфортні умови і більша площа. 

Плавучий. Трейлер-амфібія

Для виготовлення автобудинку потрібно чимало часу, навичок і спеціального устаткування. Процес виготовлення автобудинку починається з вибору типу і кількості мешканців. Потім йде проект та його узгодження з клієнтом. Потім виготовлення 3D-проекту, а так само креслярської документації. В процесі виготовлення послідовність грає чималу важливу роль, від побудови каркасу до внутрішньої обробки і встановлення меблів.

Сума, яку ви готові витратити на виготовлення будинку буде безпосередньо позначається на комфорті, адже в більшості випадків внутрішня оснастка використана нами для побудови автобудинку, виготовляється для катерів і яхт – а це не дешеве задоволення. Однак не варто засмучуватися - завжди є альтернатива під будь-який бюджет!

 
Ми пропонуємо:
  • Виробництво автобудинків (кастенваген), житлових причепів, причепів-наметів, а так само житлових модулів;
  • Встановлення додаткового обладнання на кемпери будь-якої складності;
  • Створення автобудинків 4х4 на базі КАМАЗ, Mercedes Unimog, Zetros та інших.

 

Приклади робіт:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [16 Голоса (ів)]