Брендування авто

 
Брендування авто

Брендування авто - це вид візуального маркетингу, при якому на автомобіль наклеюється реклама. У наш час брендування комерційного транспорту є дуже поширеним і перспективним видом зовнішньої реклами, який застосовується все більшою кількістю організацій.
 
Компанії і підприємства, що володіють автомобілями, можуть з високою ефективністю використовувати поверхні власних транспортних засобів для реклами товарів, послуг, брендів з мінімальними витратами. Ефективність такої реклами складно переоцінити, особливо в міських умовах. Автомобіль, який цілий день їздить по місту в середньому має не менше 10000 контактів в день.
 
Ще одним важливим фактором є ціна за використання саме рекламного носія, тобто забрендованого автомобіля. Одного разу витратившись на нанесення реклами на автомобіль, далі Ви маєте можливість ефективно використовуватись його рекламні можливості від 2 до 10 років поспіль в залежності від класу плівок, які були використані, що значно дешевше ніж помісячна оренда аналогічної рекламної площі.
 

Реклама на авто

Вартість брендування авто залежить від обраних замовником матеріалів. Якщо використовувати спеціальні автомобільні серії вінілових плівок, тоді вартість виготовлення буде вище, але і термін використання таких плівок значно довший і складає від 3 до 7 років, тоді як прості плівки можуть мати нормальний зовнішній вигляд тільки до 2 років, після чого вони можуть тріскатися, тьмяніти і вигоряти. Тому перед тим як затверджувати кошторис Ви повинні знати, як довго Ви збираєтеся експлуатувати цей автомобіль і як довго Ви хочете використовувати саме цю рекламу на ньому.


Ми пропонуємо:
  • брендування авто (плотерна порізка, ламінація, повнокольоровий друк) плівками Оракал 641 серії - термін експлуатації до 2 років
  • брендування авто (плотерна порізка, ламінація, повнокольоровий друк) спеціальними литими плівками автомобільних серій - термін експлуатації до 7 років

 

Приклади робіт: 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.13 [16 Голоса (ів)]