Встановлення автономних опалювачів Webasto і Eberspacher м.Львів

 
Встановлене Webasto на авто
 

Проживаючи в наших кліматичних умовах, власники автомобілів часто зустрічаються з проблемою прогріву двигуна, а також салону свого автомобіля в холодну пору року. Особливо в морозний ранок, коли ми виходимо з теплого будинку і сідаємо в свій замерзлий автомобіль, намагаючись зішкребти тонни снігу і льоду з вікон, прогріваємо салон, сидячи на холодних сидіннях, а також двигун, щоб поїхати на роботу. Ми витрачаємо на це багато часу замість того, щоб витратити його на те, щоб більше поспати, випити чашечку кави, зібратися без поспіху і приділити час своїм близьким.

 

Схематичне відображення встановленого Webasto на авто

Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо вам встановити автономний обігрівач, розроблений німецькою компанією Webasto, який забезпечить швидкий обігрів двигуна авто, що дозволить йому плавно запуститися, а також нагріти салон і зробити вікна без льоду і снігу. Використовуючи даний пусковий підігрів, ви збільшуєте термін служби двигуна автомобіля, а також заощадите витрати палива на його запуск.

Система Вебасто може бути встановлена на абсолютно різні моделі автомобілів, в незалежності від типу палива, що використовується, будь це бензин або дизель.

 

Однією з особливостей передпускового обігрівача Вебасто є те, що їм можна керувати кількома способами:

- за допомогою вашого смартфона, з встановленим на ньому додатком;

- за допомогою пульта дистанційного керування;

- за допомогою установки таймера в авто, на якому ви можете заздалегідь запрограмувати в які дні, час, і до якої температури обігрівач повинен нагріти двигун і салон.

 

Існує два види автономної системи опалення Вебасто:

1. Повітряний – для швидкого обігріву салону автомобіля. Дуже популярний у використанні серед рибалок і мисливців, а також у вантажівках, мікроавтобусах, вахтовій техніці та інших авто, в яких можливі ночівлі.

2. Передпусковий рідинний – в основному використовується для швидкого прогріву двигуна перед його запуском. Обидва види передпускового обігрівача є безшумними, з низьким рівнем споживання струму.

 

Автономний обігрів салону Вебасто

Як тільки температура перевищує встановлений показник, який був вказаний вами, система відразу ж знижує інтенсивність роботи, переходячи в режим очікування до того моменту, поки температура знову не починає падати.

Також розробники Webasto не зупинилися тільки на боротьбі з холодом. Система Webasto (Вебасто) в жарку пору року може провітрювати салон автомобіля, до запуску двигуна включивши вентилятор. Ця функція робить комфортною посадку у ваш улюблений автомобіль після довгої відсутності, натомість розпечених сидінь і духоти.

 

 

Ми пропонуємо:
  • Встановлення рідинних і повітряних опалювачів Webasto і Eberspacher для автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами.

 

Приклади робіт:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.26 [41 Голоса (ів)]