×

Повідомлення

No Images or Galleries Found

Система активного електронного вихлопу THOR. Керуй звуком вихлопної системи з смартфона

 
Активний вихлоп THOR на 2 динаміка

Система активного вихлопу Thor була розроблена в першу чергу для тих людей які хочуть оснастити свій автомобіль «красивим зовнішнім звуком», але при цьому не готові до серйозних втручань в стокову вихлопну систему. По-перше таке втручання з боку некомпетентних людей може істотно нашкодити як окремим вузлам так і автомобілю в цілому, ну а по-друге якщо автомобіль новий і на гарантійному обслуговуванні – то їм доведеться пожертвувати, що в свою чергу не раціонально.

 

Приклад встановлення динаміка Thor

Активний вихлоп Thor - це один або два надпотужних динаміка в циліндричному корпусі з міцної сталі, які в зв'язці з ретельно проробленим програмним забезпеченням і синхронізацією з CAN-шиною автомобіля перетворять звук будь – якого дизельного або малолітражного бензинового двигуна - в справжній багатоциліндровий спортивний звук або благородний «рев» від AMG. Встановлюються так звані «динаміки» під днище автомобіля, в залежності від бажаного ефекту з однієї або двох сторін автомобіля. Вони водозахищені, морозостійкі - одним словом розроблені під повсякденні умови експлуатації автомобіля.

Завдяки додатковій Bluetooth синхронізації з смартфоном, користувач в будь-який момент може змінити або вимкнути звук активного вихлопу. Така опція стане, до речі, при тривалих поїздках або, наприклад, під'їжджаючи до будинку в нічний час.  На більшості автомобілів можна реалізувати перемикання між режимами роботи, або між різними звуковими схемами роботи двигуна з штатних кнопок автомобіля, що в рази підвищує зручність використання.

 

Можливість швидкої зміни звуку вихлопу

В цілому система активного вихлопу Thor не вимагає обслуговування, проста в установці, досить уніфікована (підходить на всі автомобілі в яких є CAN шина, це як правило автомобілі починаючи з 2005 року), а це значить її легко можна перенести на інше авто в разі продажу. При установці не відбувається втручання в оригінальну вихлопну систему, не відбувається серйозних втручань в електроніку автомобіля – а, отже, не впливає на гарантію автомобіля.

 

Багато корисної інформації про систему електронного активного вихлопу Thor ви можете знайти, на нашій окремій інтернет сторінці присвяченій конкретно цьому рішенню:

www.thor-ua.com

  

Корисне відео:
 

 

 

Приклади робіт: