Акція на штатні магнітоли для Mitsubishi, Subaru, Honda, Ford і Peugeot

 
Акція закінчилась!!! Компанія RoadRover, що спеціалізується на виробництві штатних автомагнітол для автомобілів, з приходом весни вирішила порадувати власників автомобілів, Mitsubishi ASX, Subaru Legacy, Outback, Honda Accord, Ford і Peugeot 307. Ціни штатних магнітол на вище перелічені автомобілі знижені до 25%. Поспішайте, кількість як зазвичай обмежено!

Штатна магнітола, оснащена всіма мультимедійними функціями включаючи GPS навігацію та систему гучного зв'язку. Сенсорний дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом робить управління ними швидким і безпечним під час дороги. Також штатні автомагнітоли RoadRover повністю сумісні з CAN шиною автомобіля, отже, у вас збережеться управління кнопками рульового колеса. Магнітоли читають всі розповсюдженні формати музичних і відео файлів, а також мають вбудований аналоговий ТВ тюнер. За допомогою підключеного 3G модему ви зможете отримати доступ до мережі інтернет, і бути online навіть в автомобілі.

Нижче представлений список АКЦІЙНИХ штатних автомагнітол:            Штатна магнітола для Ford - 6100 грн.       Штатна магнітола для Subaru Legacy, Outback - 6100 грн.


                                        Штатна магнітола для Peugeot 307 - 5695 грн.

Також нагадуємо, що купити і встановити штатні магнітоли у Львові ви завжди можете у нас.
Ознайомитися з усім каталогом штатних автомагнітол ви можете в нашому інтернет магазині: www.2din.net.ua
Поділитись з друзями