Акції

 
04 червня 2015

Отримай знижку 500 грн. на встановлення ГБО 4-го покоління

Зростання цін на бензин припинилося, але нажаль не на тій позначці, на якій хотілось би. Все більше і більше людей цікавляться питанням встановлення газобалонного обладнання на автомобіль, адже використання газу як палива, значно економить затрати на поїздки.

 
 
13 травня 2015

Вигідна пропозиція. Найнижча ціна на встановлення ГБО в м.Львів!

Акція закінчилась!!! У нинішній непростій економічній ситуації не можна стояти на місці. Кожен день потрібно придумувати щось нове, чим можна зацікавити клієнта і на чому можна заробити гроші. У зв'язку з цим ми прийняли рішення крім послуг тюнінгу автомобілів зайнятися таким цікавим видом діяльності як встановлення ГБО (Газ на авто).

 
 
15 березня 2013

Акція на штатні магнітоли для Mitsubishi, Subaru, Honda, Ford і Peugeot

Акція закінчилась!!! Компанія RoadRover, що спеціалізується на виробництві штатних автомагнітол для автомобілів, з приходом весни вирішила порадувати власників автомобілів, Mitsubishi ASX, Subaru Legacy, Outback, Honda Accord, Ford і Peugeot 307. Ціни штатних магнітол на вище перелічені автомобілі знижені до 25%. Поспішайте, кількість як зазвичай обмежено!
 
 
22 лютого 2013

Акція!!! Першому покупцю штатної автомагнітоли AudioSources у Львові – Спеціальна ціна!

Акція закінчилась!!! У зв’язку з появою на ринку України нових штатних автомагнітол від компанії AudioSources, ми проводим акцію!!!

Першому покупцю штатної автомагнітоли AudioSources у ЛьвовіСпеціальна ціна 750$!!!


Поспішайте, адже саме Ви можете стати першим!!!