Зовнішній тюнінг автомобіля. Продаж і встановлення аеродинамічних обвісів, спойлерів, юбок, розширювачів колісних арок і повітрозабірників

 
Передній обвіс Hamann для BMW

Основним елементом зовнішнього тюнінгу автомобіля є встановлення аеродинамічного обвісу. З встановленим обвісом Ваш автомобіль буде виділятися із загального потоку автомобілів на дорозі, додасть автомобілю свій унікальний вигляд, спортивність і підкреслить індивідуальність автовласника. Крім перетворення зовнішнього вигляду автомобіля, Ви ще отримуєте зменшення аеродинамічного опору, а відповідно поліпшення швидкісних характеристик. Аеродинамічний обвіс однозначно зробить Ваш автомобіль більш помітним і змусить перехожих звертати на нього увагу.
 

Задній обвіс Kleemann для Mercedes

Наприклад, спеціальні отвори і повітроводи на передніх і задніх бамперах поліпшать охолодження радіатора, гальмівних колодок. Розширені арки і накладки на пороги впливають на захист кузова від забруднень і вилітаючих каменів з-під коліс автомобіля. Задні спойлери і інші елементи обвісу покращують аеродинаміку, збільшують силу, яка притискає автомобіль до дороги.

 

Аеродинамічний обвіс для Honda CR-V


Правильна установка в поєднанні з правильним застосуванням створять додаткову притискну силу вашого автомобіля на великих швидкостях, проте при неправильному монтажі навіть самих кращих аеродинамічних обвісів можна не тільки не зменшити підйомну силу, але й перевантаживши одну і розвантаживши іншу осі, сильно знизити керованість автомобіля і на більш низьких швидкостях.

 

Обов'язково відзначимо також той факт, що аеродинамічні властивості автомобіля при встановлені аеродинамічного обвісу почнуть відчуватися при досягненні швидкості більше 120 км/год - тобто користь цей вид тюнінга буде приносити на швидкісних трасах, а не в умовах міських пробок і швидкісних обмежень.
 
Асортимент пропонованих обвісів досить широкий. Від вітчизняних виробників і Китаю до заводських комплектів від провідних світових виробників, таких як Mansory, Hamann, Kleemann, Lorenser і т.д.

 

 

Ми пропонуємо продаж та встановлення:
  • передніх і задніх бамперів, а також спідниць до них;
  • накладок на пороги;
  • спойлерів;
  • антикрил;
  • накладок на ручки дверей; 
  • розширювачів колісних арок;
  • готових комплектів обвісів.

 

Приклади робіт: 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.88 [13 Голоса (ів)]