Охоронні системи

 
Охоронна система Pandora

Жоден автовласник не обходитися без установки охоронної системи в свій автомобіль.

 

Мотивація цієї установки може бути різною. Одні ставлять будь-яку сигналізацію, щоб просто була, інші ставлять комплексні рішення для того щоб їх автомобіль не був викрадений, треті ставлять аавтомобіль на обслуговування до спеціалізованих підприємств.

 

Ми підберемо рішення для клієнта будь-якої категорії.

 

Брелок двостороньої сигналізації

У бюджетних сигналізаціях робиться наголос на здешевлення всіх пристроїв при збереженні основних функція. Такі автосигналізації в залежності від вартості можуть бути укомплектовані додатковими датчиками і реле. Такі охоронні системи навряд чи допоможуть від професійних викрадачів, але захистять автомобіль від викрадення злочинцями більш низького класу.

 

Комплексне рішення з захисту автомобіля представляє з себе певний набір охоронних засобів, кожне з яких буде заважати викрадачеві застосувати певні інструменти для злому, або покликане максимально ускладнити завдання викрадення. Таке рішення складається як правило з декількох пристроїв різного типу дії і дозволяє зробити угон автомобіля або практично неможливим або максимально його ускладнити. В такому випадку більшість викрадачів воліє викрадати такий же автомобіль, але з більш простий охоронною системою, ніж ризикувати бути спійманим при викраденні автомобіля на який встановлена така охоронна система.

 

Відображення на сайті треку автомобіля з встановленною GPS сигналізацією

Так само існують системи безпеки, які не тільки встановлюються на автомобіль і перешкоджають його угону, але крім цього машина постійно перебувати на контролі у підприємства, яке бере автомобіль на обслуговування. Такі системи максимально ефективні, тому що крім захисту від угону, вони дозволяють знайти автомобіль і після того як він, не дай Бог, трапився, так само в більшості випадків клієнт перебуває під захистом від розбійного нападу, і навіть в разі потрапляння в аварію співробітники диспетчерського центру викличуть все трубуемие невідкладні служби.

 

Ми пропонуємо:
  • Одно- та двосторонні сигналізації
  • GSM/GPS - охоронні системи
  • Іммобілайзери
  • Механічні, та електро-механічні засоби блокування
  • Супутникові охоронні системи з постановкою під охорону в диспечеському центрі
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.76 [29 Голоса (ів)]

Останні новини

Вівторок, 27 березня 2018
Поліровка кузова автомобіля. Як відполірувати авто і чи вартує це робити своїми руками

Поліровка кузова автомобіля. Як відполірувати авто і чи вартує це робити своїми руками

polirovka main statia tvКожен день, навіть новий блискучий автомобіль піддається дії різних природних явищ, неякісного дорожнього покриття, або навпаки занадто «якісного», що вилітає з-під коліс автомобіля, що їде попереду. Атмосферні опади, перепади температур, загалом, все, що стикається з вашим автомобілем, намагається його подряпати, навіть сезонні перепади температур негативно позначаються на лакофарбовому покритті. А як «чудово» виглядає автомобіль після мийки, якщо на мочалку, або в мийну установку потрапив пісок.

П'ятниця, 23 березня 2018
Покриття автомобіля

Покриття автомобіля "рідким склом". Як і де покрити кузов авто нанокерамікою

Так як будь-яке полірування лакофарбового покриття знімає верхній пошкоджений шар, тобто шар лаку стає тоншим, необхідно відновити товщину захисного покриття. Для цього існує маса різних аерозолів на основі силікону або воску, дешевих і дорогих, з самими «еластичними функціями». Таке поняття, як покриття рідким склом з'явилося нещодавно, в 2008 році і було розроблено в Японії й дуже швидко набуло популярності, в тому числі і в Європі.

П'ятниця, 23 березня 2018
Каталог додаткових опцій для Mercedes-Benz

Каталог додаткових опцій для Mercedes-Benz

catalog image 2 mercedes 2У зв'язку з частими питаннями з приводу реалізації функції GPS навігації, камери заднього виду і систем кругового огляду в автомобілях марки Merccedes-Benz, ми вирішили створити абсолютно окремий проект – сайт, що дозволяє власникові автомобіля цієї марки без проблем відшукати і активувати приховані можливості його штатного головного пристрою, а якщо такі не знайдуться замінити його на більш досконалу модель.

Четвер, 22 березня 2018
Професійна хімчистка салону автомобіля. Як, де і якими матеріалами проводиться хімчистка салону

Професійна хімчистка салону автомобіля. Як, де і якими матеріалами проводиться хімчистка салону

Прибрати салон свого автомобіля, привести в порядок за допомогою «вологої серветки», можна і самостійно. Але спробуйте відтерти пляму від кави на задньому сидінні, або плями жиру від картоплі-фрі із закусочної на трасі або сліди від ягід на бежевих велюрових спинках Ваших сидінь. Після невеликого ремонту масляні відбитки пальців на панелі приборів, бардачку або водійському сидінні «назавжди» залишаються на матеріалі.