Останні новини

Понеділок, 31 серпня 2020
Автомобільне захисне скло Pixel на екран автомагнітоли та щиток приладів - Купити і наклеїти у Львові

Автомобільне захисне скло Pixel на екран автомагнітоли та щиток приладів - Купити і наклеїти у Львові

obkladynca

Телефони  зазвичай змінюють кожні 2-4 роки і при тому завжди наклеюють захисну плівку чи екран. А от панель автомобіля, бортовий комп’ютер, автомагнітоли служать практично стільки, скільки служить сам автомобіль. Або поки власник не продасть його. Проте досі ніхто не замислювався про захисне покриття для автомобільних екранів, особливо для сенсорних. Або ж на них наклеювали автомобільну плівку, яка зовсім для цього не призначена. Проте зараз з’явився новий продукт суто для захисту автомобільних екранів – панелі управління, магнітол. Автостудія «Гараж 23» рада запропонувати захисне автоскло фірми Pixsel для усіх автомобільних марок.

 

Вівторок, 18 серпня 2020
Супутникова автомобільна сигналізація Венбест у Львові – авто під захистом охоронної фірми!

Супутникова автомобільна сигналізація Венбест у Львові – авто під захистом охоронної фірми!

9990

Більшість автосигналізацій працюють до того моменту, поки їх не зламали, не заглушили. А якщо і спрацьовують, то не захищають від угону. Машину можуть просто «віджати» у водія на світлофорі. Тому сучасним рішенням є спеціальні супутникові сигналізації. Вини унеможливлюють угон з допомогою блокування двигуна та диспетчерських пунктів, які відслідковують місце перебування машини. На українському ринку супутникові охоронні системи представлені компанією «Венбест».

П'ятниця, 14 серпня 2020
Замінити лобове скло без ризику можна лише у професіоналів

Замінити лобове скло без ризику можна лише у професіоналів

g23 tvthor news main

Замінюють скло не лише тоді, коли воно тріснуло. Ефект лінзи, бліки, веселка, подряпини, шум у машині на великих швидкостях  – це теж причини для заміни лобового скла. Крім того, якщо на склі є тріщина, машину важко продати. А їздити із пошкодженим склом заборонено законодавством і можна отримати штраф.

 

Замінити лобове скло Львів – це не просто купити нову деталь до автомобіля. Потрібно знати багато нюансів.

Четвер, 13 серпня 2020
Захист двигуна автомобіля – підбір та встановлення у Львові. Що таке захист двигуна та який він  буває

Захист двигуна автомобіля – підбір та встановлення у Львові. Що таке захист двигуна та який він буває

g23 tvthor news main

Вибоїни, бордюри, дороги з камінням і коліями, лежачі поліцейські можуть в одну мить пошкодити двигун. Він заглохне, витече масло. Водій непланово залишиться  без автомобіля та матиме додаткові витрати. Ось чому важливий захист дна автомобіля.

 

Захист днища – це бар’єр не лише від перешкод на полотні дороги, але й від забруднення та корозії. Але якщо він буде неякісний, то може ще швидше призвести до іржі та пошкодження двигуна.