Встановлення та активація Apple CarPlay та Android Auto у Львові

 

Опція Carplay на рідному екрані
 

З кожним роком телефони набирають все більше популярності. Ми використовуємо їх вдома, на роботі, в дорозі. Він став невід’ємною частиною нашого життя, адже кожен день ми використовуємо свої гаджети для прослуховування музики, перегляду новин, спілкування з друзями та рідними, перегляду фільмів, та навіть в робочих процесах

 

Сьогодні завдяки своїм мобільним пристроям, ми маємо змогу підключитись і до свого автомобіля. Завдяки таким технологіям як Android Auto та Apple CarPlay, у нас є можливість керувати усіма необхідними для водія програмами з рідного дисплею автомобіля. А приємним бонусом буде те що все керування ви можете здійснювати через штатні органи керування. Play Market та App Store, допоможуть вам завантажити додаткові карти навігації такі як Waze, Google Maps, та багато інших додатків на ваш вибір.

 

Вам не треба більше відволікатись під час поїздки на те щоб прийняти дзвінок, керувати системою супутникової навігації, переключати музику, получати або відправляти повідомлення, та ще багато чого іншого. Крім того, з панелі можна контролювати аксесуари HomeKit, наприклад обладнання відкривання гаражних воріт.


 Опція AndroidAuto на рідному екрані
 

Для власників Iphone, Apple підготувала автомобільний інтерфейс iOS. Крім того, водій може використовувати електронну помічницю Siri. Як правило, голосову помічницю можна викликати, натиснувши на кермі відповідну кнопку.

 

Розробники Android Auto також знайдуть чим вас побалувати та зацікавити. Компанія Google подбала про своїх користувачів. Завдяки смартфону на Android у вас є доступ до великої кількості програм, таких як: навігаційні карти, музика, дзвінки, повідомлення, соціальні мережі, та багато інших, в тому числі і голосовий помічник.

 

Тому не зволікайте та завітайте до нашої Авто студії, ми подбаємо про те щоб ваша поїздка була комфортна.

 

 

Ми пропонуємо:
  • активація CarPlay/Android Auto на рідних дисплеях;
  • переобладнання провідного CarPlay в безпровідний;
  • Встановлення CarPlay/Android Auto.

 
Приклади робіт: