Чіп-тюнінг та встановлення прямотоку, фільтра нульового опору у Львові - Збільшення потужності двигуна — Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Збільшення потужності двигуна

Збільшення потужності двигуна. Чіп-тюнінг та встановлення прямоточної системи вихлопу у Львові

Частина чоловіків при виборі нового автомобіля акцентують свою увагу на 3-х речах – на потужності двигуна, на його об’ємі ну і, звичайно ж, на витраті палива. Досить важко досягти швидкості і потужності двигуна, і одночасно мати низьке споживання палива, проте завдяки різним способам тюнінгу, деяких результатів досягти все ж можна.

Від потужності двигуна – або ж кількості «коней», залежить те, як швидко може їхати ваш автомобіль. Можна, звичайно, придбати автомобіль з потужним мотором і радіти життю, але, як правило, додаткова сотня коней, додасть до вартості автомобіля декілька десятків тисяч доларів. Ми можемо запропонувати кілька способів збільшення потужності двигуна.

Ми пропонуємо:
 • чіп-тюнінг оригінального ЕБУ;
 • встановлення додаткового модуля, підвищення потужності двигуна і зменшення витрати палива;
 • встановлення додатково модуля прискорення реагування педалі газу;
 • встановлення повітряних фільтрів нульового опору;
 • встановлення прямоточної системи вихлопу.

Чіп тюнінг – спосіб збільшити потужність двигуна завдяки розкриттю прихованого виробником потенціалу для продовження його терміну експлуатації. «Чіповка» двигуна може здійснюватися способом прошивки оригінального електронного блоку керування автомобіля, або ж встановленням зовнішнього комп’ютерного модуля. У першому випадку використовуються спеціальні програми-контролери, що дозволяють змінювати закладені заводські настройки, що впливають на роботу системи мотора і подачу палива в циліндри.

Другий спосіб чіп-тюнінгу, порівняно новий і про нього мало хто знає. Він полягає в встановленні стороннього комп’ютерного модуля і не змінює програмне забезпечення рідного ЕБУ. Такі пристрої не вносять конструктивних змін у автомобіль і не відключають систему захисту двигуна, отже, ідеально підходять для автомобілів, які знаходяться ще на гарантії. Сучасні пристрої дають приріст потужності двигуна до 30%, мають можливість індивідуальної настройки і допомагають знизити рівень витрати палива.

Доробка випускної і впускної систем – допомагає збільшити потужність двигуна шляхом заміни стокового повітряного фільтра, на фільтр нульового опору, а також шляхом встановлення прямоточної системи вихлопу. Конструкція «прямотоку» зроблена таким чином, щоб двигуну було легше позбавлятися від газів, вироблених в процесі згоряння. Головне пам’ятати, що прямоточну систему потребують лише допрацьовані двигуни, при встановленні її на заводський двигун приросту потужності ви не відчуєте. При грамотному підборі запчастин і тонкому налаштуванні, можна досягти 15% приросту потужності двигуна.

Є ще одне досить цікаве рішення – прискорення відгуку педалі газу. Такий пристрій дозволяє самостійно налаштувати педаль газу під різні потреби і стилі їзди.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: