Toyota Rav4 — Оновлення оригіналів GPS карт до версії 2020 року -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Rav4 — Оновлення оригіналів GPS карт до версії 2020 року
Toyota Rav4 — Оновлення оригіналів GPS карт до версії 2020 року
15.11.2022

GPS-навігація – необхідна складова сучасного автомобіля. Кожен водій хоче легко орієнтуватися на дорогах, щоб без проблем добиратися до пункту призначення. Встановивши собі навігатор, ви ніколи не зіб’єтеся зі шляху і зекономите свій час, який могли витратити на пошуки необхідної адреси.

Часто водії, купуючи автомобіль в салоні, не задумуються про те, що карти не перевстановлюються самостійно, це робиться вручну. Оскільки навігаційні карти в середньому змінюються  пару разів на рік, їх треба періодично оновлювати. Ефективність GPS-навігації після встановлення суттєво зростає.

Водій Toyota Rav4, придбавши автомобіль у 2014, зрозумів, що інформація у GPS на сьогоднішній день вже не актуальна. Саме тому звернувся за допомогою до нас в автостудію. Ми оновили його GPS-навігацію до найновішої версії 2020 року.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: