Переобладнання мікроавтобусів у Львові

 
На сьогоднішній день переобладнання мікроавтобусів з вантажного на пасажирський є дуже популярною послугою і цьому є маса вагомих причин. Це пов'язано з активним ростом компаній, що займаються перевезеннями пасажирів і великою кількістю мікроавтобусів, які будуть використовуватися в особистих цілях.

Чому-ж послуги на переобладнання мікроавтобусів користуються великим попитом? Все дуже просто. Досить велика кількість автомобілів купується за кордоном, так як вони вважаються більш надійними і оснащені великою кількістю додаткових опцій. Процес розмитнення вантажних мікроавтобусів значно дешевше і простіше, ніж пасажирських. А найголовнішим фактором є те, що купівля вантажного варіанту значно дешевше, ніж аналогічного пасажирського, плюс переобладнання дасть можливість облаштувати транспортний засіб саме під Ваші потреби і врахувати всі побажання.

В результаті переобладнання транспортного засобу клієнт отримує значно більше комфорту і зручностей. Як правило є кілька стандартних варіантів для переобладнання мікроавтобусів, тут все буде залежати від Ваших побажань, сфери застосування автомобіля і його бази (максі-база або стандарт).
Переобладнати мікроавтобус можна для використання в ролі домашнього автомобіля підвищеної комфортності з різною кількістю сидінь, встановлених в два або три ряди. Також буде актуально встановити сидіння з поворотним механізмом і встановити невеликий столик, який може складатися і практично не помітний. Також може бути комбінований варіант - вантажопасажирський, який також може бути обладнаний додатковими зручностями. Додатковий комфорт ніколи не буде зайвим в автомобілі для далеких поїздок всією сім'єю.
Також останнім часом актуально переобладнання вантажних мікроавтобусів з максі-базою. Як правило такі мікроавтобусу переобладнуються для дальніх туристичних поїздок і здатні вмістити велику кількість пасажирів. Тут вже буде актуальне встановлення більшої кількості сидінь, встановлення індивідуального підсвічування для кожного ряду сидінь, систем кондиціонування та іншого обладнання.

Для людей, які займаються бізнесом і більше часу проводять в далеких поїздках на автомобілі, теж знайдеться ряд рішень. Для таких цілей буде раціонально переобладнати автомобіль під офіс на колесах. В такому автомобілі буде зручно проводити ділові зустрічі з потенційними клієнтами і вирішувати ділові завдання в комфортних умовах. У салоні такого автомобіля оптимальним буде встановлення 4-5 комфортабельних крісел встановлених один навпроти одного. Для створення пересувного офісу можна використовувати різні матеріали, які зроблять перебування в ньому комфортним.
Для будь-якого з варіантів переобладнання автомобіля робляться більш або менш стандартні операції: врізання і встановлення скла, вибір компонування та встановлення необхідної кількості сидінь, виготовлення і пошиття сидінь індивідуально під кожного замовника з різних матеріалів: шкіра, алькантара, шкірзамінник або текстильні матеріали. Крім зміни зовнішнього вигляду самого салону і врізання вікон, рекомендується провести процедуру по шумовіброизоляції, для запобігання попадання в нього сторонніх шумів, проникаючих з вулиці, моторного відсіку і т.д.
Крім того в переобладнаний автомобіль, не залежно від його завдань застосування можна встановити мультимедійні системи, телевізори, побудувати акустичну систему і встановити системи кондиціонування. Установка подібних елементів зробить перебування пасажирів у салоні автомобіля значно комфортніше.

Наша компанія надає повний спектр послуг з переобладнання автомобілів будь-якого класу, включаючи оформлення документів та виконання всіх видів робіт. Ми створюємо індивідуальний дизайн для кожного клієнта з урахуванням усіх його побажань. Наші фахівці зроблять Ваше авто індивідуальним, а головне комфортним.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]