Охоронні системи

 
Охоронна система Pandora

Жоден автовласник не обходитися без установки охоронної системи в свій автомобіль.

 

Мотивація цієї установки може бути різною. Одні ставлять будь-яку сигналізацію, щоб просто була, інші ставлять комплексні рішення для того щоб їх автомобіль не був викрадений, треті ставлять аавтомобіль на обслуговування до спеціалізованих підприємств.

 

Ми підберемо рішення для клієнта будь-якої категорії.

 

Брелок двостороньої сигналізації

У бюджетних сигналізаціях робиться наголос на здешевлення всіх пристроїв при збереженні основних функція. Такі автосигналізації в залежності від вартості можуть бути укомплектовані додатковими датчиками і реле. Такі охоронні системи навряд чи допоможуть від професійних викрадачів, але захистять автомобіль від викрадення злочинцями більш низького класу.

 

Комплексне рішення з захисту автомобіля представляє з себе певний набір охоронних засобів, кожне з яких буде заважати викрадачеві застосувати певні інструменти для злому, або покликане максимально ускладнити завдання викрадення. Таке рішення складається як правило з декількох пристроїв різного типу дії і дозволяє зробити угон автомобіля або практично неможливим або максимально його ускладнити. В такому випадку більшість викрадачів воліє викрадати такий же автомобіль, але з більш простий охоронною системою, ніж ризикувати бути спійманим при викраденні автомобіля на який встановлена така охоронна система.

 

Відображення на сайті треку автомобіля з встановленною GPS сигналізацією

Так само існують системи безпеки, які не тільки встановлюються на автомобіль і перешкоджають його угону, але крім цього машина постійно перебувати на контролі у підприємства, яке бере автомобіль на обслуговування. Такі системи максимально ефективні, тому що крім захисту від угону, вони дозволяють знайти автомобіль і після того як він, не дай Бог, трапився, так само в більшості випадків клієнт перебуває під захистом від розбійного нападу, і навіть в разі потрапляння в аварію співробітники диспетчерського центру викличуть все трубуемие невідкладні служби.

 

Ми пропонуємо:
  • Одно- та двосторонні сигналізації
  • GSM/GPS - охоронні системи
  • Іммобілайзери
  • Механічні, та електро-механічні засоби блокування
  • Супутникові охоронні системи з постановкою під охорону в диспечеському центрі
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.69 [24 Голоса (ів)]

Останні новини

Вівторок, 17 січня 2017
Цікава новинка! Дзеркало BGT-073ML з 7,3

Цікава новинка! Дзеркало BGT-073ML з 7,3" екраном і функцією Mirror Link

zerkalo wifi big d tvДосить цікава новинка вже надійшла в продаж минулого тижня - дзеркало з 7,3" екраном і функцією Mirror Link. Якщо по суті, то дзеркало має три функції: відображення інформації з камери заднього виду, дублювання інформації з екрану смартфона, ну і власне функція салонного дзеркала.

 

Вівторок, 23 серпня 2016
Про зміни в оформленні ГБО 2016. Репортаж Канал 24 в «Автостудії Гараж 23» м.Львів

Про зміни в оформленні ГБО 2016. Репортаж Канал 24 в «Автостудії Гараж 23» м.Львів

Репортаж 24 каналу про можливі зміни в оформленні встановленого газобалонного обладнання в автомобілі. Всіх бажаючих встановити і оформити ГБО налякала новина про можливі зміни в порядку реєстрації ГБО, і Канал 24 завітавши в нашу автостудію, захотів розібратися, чого чекати в майбутньому і чи наразі збільшився ажіотаж на дану послугу.

Середа, 23 березня 2016
Новий мультимедійний навігаційний блок для автомобілів Toyota з головними пристроями Toyota Touch2 (2014-2017)

Новий мультимедійний навігаційний блок для автомобілів Toyota з головними пристроями Toyota Touch2 (2014-2017)

Нарешті стали доступні для продажу нові навігаційні блоки для автомобілів Toyota, які випускаються з 2014 року. Всі блоки, які випускалися до цього часу ідеально працювали з автомобілями, оснащеними системою Toyota Touch, яка в 2014 році була замінена на Toyota Touch2.
Новий мультимедійний навігаційний блок виконаний на базі 4-х ядерного 1Ghz процесора і ОС Андроїд 4.4, що дозволяє користуватися програмами під ОС Андроїд. Програми і додатки будуть вже встановленні на мультимедійний навігаційний блок.

Вівторок, 15 березня 2016
Цифровий автомобільний іммобілайзер IGLA - Протиугінна система нового покоління

Цифровий автомобільний іммобілайзер IGLA - Протиугінна система нового покоління

Всі автомобільні протиугінні системи на ринку можна класифікувати на чотири групи: звукові автосигналізації, механічне блокування, іммобілайзери, ну і системи GPS моніторингу за транспортним засобом. Можна звичайно встановлювати на автомобіль комбінацію з двох або навіть трьох видів захисту від угону, однак коли обладнання вже давно використовується на ринку, ступінь його захисту стає значно слабшим – навіть в комплексі. Ефективний захист може дати тільки, щось нове – пристрій не знайомий або малознайомий автовикрадачам.